Adriano

Olgierd Konieczny

AJ Conspect

Anna Jung

ul. Ustronie 4d
62-270 Kłecko

tel. 666-298-955
e-mail: biuro@ajconspect.pl
strona: www.ajconspect.pl

Zajmujemy się organizowaniem kolonii, zimowisk, zielonych szkół, wycieczek edukacyjnych, organizujemy szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe i integracyjne. Ten rodzaj działalności jest nam szczególnie bliski, ponieważ cenimy sobie pracę z ludźmi i wśród ludzi.

Akiudi

Jurek Błochowiak

Alfa

Dorota Gruszczyńska

Bartex

Sebastian Matuszak

ul. Sikorskiego 19
62-200 Gniezno

tel/fax. 061/ 425 12 47
kom. 0 512 463 296

email: s.matuszak@vp.pl

Firma Bartex powstała w 2007r. Działalność polega na hurtowej sprzedaży maszyn i urządzeń do zimowego i letniego utrzymania miast, dróg, poboczy i wszystkich terenów komunalnych. Firma działa na terenie całego kraju, oferując kosiarki bijakowe, rębaki do gałęzi, zamiatarki, frezarki do pni oraz inny asortyment. Na terenie całego kraju prowadzony jest serwis maszyn oraz zapewniony jest magazyn części zamiennych. Sprzedawany sprzęt jest importowany z krajów UE.

BUNO s.c.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "BUNO" s.c. 
Paweł Burzyński & Piotr Nowak

ul. Wschodnia 50
62-200 Gniezno

tel. 61 426-54-03 
fax: 61 426-58-45

e-mail: biuro@buno.pl
www.buno.pl

 

Firma BUNO w obecnej chwili bazuje na doświadczeniach i zdobytej wiedzy. Wykonuje kompleksowe roboty instalacyjne począwszy od projektowania do montażu oraz serwis. Fachowość działania firmy została zauważona przez Buderus Technika Grzewcza czego efektem było nadanie w roku 2003 tytułu koncesjonera. Pozwoliło to na rozszerzenie działalności w zakresie handlu nowoczesnymi urządzeniami instalacyjnymi z innymi firmami: Viessmann, Brötje, Weishaupt, De Dietrich, VTS Clima.

Cieśliński&Cieśliński

Andrzej Cieśliński

Complet

Robert Chmielewski

Diamenton

Rafał Koczan

Dokumentus Wam

Waldemar Markiewicz

62-260 Łubowo 101
kom. 607 051 368

e-mail: biuro@dokumentuswam.pl
strona: www.dokumentuswam.pl

DOKUMENTUS WAM Waldemar Markiewicz specjalizuje się w porządkowaniu zasobów aktowych archiwów zakładowych i składnic akt Teren działania: Poznań, Gniezno, Konin, Środa Wielkopolska, Śrem, Witkowo, Mieścisko, Wągrowiec, Chodzież, Łubowo, Pobiedziska, Swarzędz, Janowiec, Mieleszyn, Rogowo, Kórnik, Słupca, Jarocin, Piła •Porządkowanie materiałów archiwalnych kat. A •Porządkowanie dokumentacji niearchiwalnej kat. B •Wydzielanie, zewidencjonowanie i przygotowanie dokumentacji niearchiwalnej kat. B, której okres przechowywania upłynął i utraciła ona znaczenie dowodowe – osobna zakładka. •Opracowywanie i modyfikacja normatywów kancelaryjnych – instrukcja kancelaryjna, jednolity rzeczowy wykaz akt i instrukcja archiwalna – osobna zakładka. •Szkolenia pracowników.

EKO-LUKIOS

Waldemar Rajczyk

Tartak

Eko-Okna

Paweł Andrzejewski
ul. Powstańców Wlkp. 22
62-200 Gniezno, POLAND
tel. +48 61 424 50 43
tel. +48 61 425 43 47
fax. +48 61 425 43 39
e-mail: eko-okna@eko-okna.pl

Finexpert

Michał Kałuża

Geojung

Mirosław Jung

Halmen

Włodzimierz Bobkiewicz
ul. Warszawska 16
62-200 Gniezno
tel. 61 425 86 01
e-mail bobkiewicz2@vp.pl

Firma powstała w 1989 roku. Sklepy Halmen specjalizują się w asortymencie odzieży wizytowej męskiej i chłopięcej. W bogatej ofercie znajdują się przede wszystkim garnitury, marynarki, spodnie oraz buty wizytowe męskie i chłopięce. Mamy również ofertę skierowaną do panów z dużym brzuchem.

Jeremias Spółka z o.o.

Firma Jeremias Spółka z o.o. działa w Polsce od 1997 r. i jest częścią międzynarodowej Grupy Jeremias, posiadającej 40-letnie doświadczenie w produkcji systemów kominowych zarówno dla sektora mieszkaniowego, jak i przemysłowego. Naszym celem jest dostarczanie Klientom produktów najwyższej jakości, gwarantujących długoletnią i bezpieczną eksploatację. Cel ten realizujemy poprzez ciągłe doskonalenie wytwarzanych wyrobów oraz wprowadzanie nowych rozwiązań idących w parze z szybko rozwijającą się techniką cieplną. Wieloletnie doświadczenie poparte wiedzą techniczną, wysoko wyspecjalizowane zaplecze technologiczne oraz stosowanie w procesie produkcyjnym surowców najlepszego gatunku, umożliwiają wytworzenie wyrobów bardzo wysokiej jakości, które cechuje szczególna trwałość. Wszystkie systemy produkowane przez firmę Jeremias oznakowane są znakiem zgodności CE i posiadają zgodną z przeznaczeniem systemu Deklarację Właściwości Użytkowych. Certyfikat CE jest potwierdzeniem spełnienia określonych wymagań w zakresie bezpieczeństwa konstrukcji, bezpieczeństwa pożarowego i bezpieczeństwa użytkowania.

KANCELARIA NOTARIALNA

Anna Sporna

ul. Rynek 17/3
62-200 Gniezno
tel. 61 424 27 04

tel. kom. 883 550 668
biuro@notariuszgniezno.com

www.notariuszgniezno.com

Kastrans

Paweł Kasprowicz

Kos-Bud

Andrzej Kostrzewski

MEDIAGRAPH

Jacek Denisiuk

tel. 503 341 456
biuro@mediagraph.pl

www.mediagraph.pl

Agencja Reklamowa. Projekty graficzne: ulotki, foldery, katalogi, wizytówki. Grafika internetowa. Tworzenie stron www.

Medsfera

Mateusz Hen

MD Trade

Roman Zofia Macioszek

MJ-SPORT

Maciej Jankowski

Markowa hurtownia internetowa szybko i pod drzwi.
Facebook

Orłowski Tomaszewski Kancelaria Prawna sp. j.

Al. Wielkopolska 67/3
60-603 Poznań

kancelaria@otsp.pl
tel. 48 618 652 021

www.otsp.pl

PROGRESSIO

Centrum Wspomagania Rozwoju i Terapii Dziecka

Projektowanie i Nadzory

Jan Socha

Przedsiębiorstwo Budowlane LD Leszek Dopierała

Leszek Dopierała

Rybacki Bartosz

Rychert.pl Waldemar Rychert

Waldemar Rychert 
ul. Cierpięgi 7A/8
62-200 Gniezno
NIP: 784-235-93-43

kom.: +48 669 669 885
e-mail: waldemar@rychert.pl

Biuro / Studio foto-video
tel.: +48 61 250 17 17
e-mail: biuro@rychert.pl 

Agencja Marketingowa Rychert.pl Waldemar Rychert świadczy usługi z szeroko pojętego marketingu dla firm i osób prywatnych. Działamy kompleksowo, reklama to tylko ułamek naszej działalności. Analizujemy, doradzamy i wdrażamy strategie marketingowe zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Budujemy skuteczne kanały komunikacji: strony internetowe, social media, e-mail marketing, video marketing, zdjęcia produktowe i wiele innych. 

www.rychert.pl

Od lutego 2018 roku, firma nasza poszerzyła zakres usług o Ochronę Danych Osobowych. W maju 2018 roku wchodzi w życie RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych), które w sposób bardzo restrykcyjny określa zasady przetwarzanie danych osobowych w każdej firmie. Wdrożymy dla Ciebie zmiany, które sprawią, iż Twoja firma będzie spełniała wymogi RODO. Audyt, wdrożenie, przejęcie funkcji IOD oraz szkolenia dla pracowników.

www.rodo.gniezno.pl

Ryszard Henzel

Task

Marek i Mateusz Tasiemski

Usługi

Adam Bator Joanna Bator

Wajm

Janusz Malęgowski

Westland

Bogdan Górczyński

WtórJan Bis

Przemysław Jankowski

Zuma Invest

Marcin Tarnowski