W poniedziałek 4 lutego br. tradycyjnie w Regimencie odbyło się drugie w tym roku spotkanie członków naszego gnieźnieńskiego Oddziału wielkopolskiej Izby Przemysłowej-Handlowej. Spotkanie prowadził Prezes Włodzimierz Bobkiewicz.
Na spotkaniu gościliśmy przedstawiciela firmy Pol-Car Pana Jakuba Perka, który przedstawił promocyjną ofertę sprzedaży, wynajmu długoterminowego, leasingu, samochodów nowych oraz używanych. Okazuje się, że Pol-Car to nie tylko Fiat, Lancia i Alfa Romeo ale również cała gama innych marek samochodów osobowych vanów i busów.
Drugim naszym gościem był właściciel Vis Legis Pan Marcin Norkiewicz. Firma zajmuje się m.in. odzyskiwaniem długów. Wystąpienie Pana Marcina spotkało się ogromnym zainteresowaniem zebranych i z 10 minutowego wystąpienia zamieniło się w pół godzinną dyskusję.
Następnie przywitaliśmy w naszym gronie nowych członków, którym Prezes wręczył Certyfikaty, są to firmy:
AMG CONSULTING Marcin Dolata
Kancelaria Prawna OrłowskiTomaszewski
Kancelaria Notarialna Anna Sporna
Witamy w naszym gronie. Zachęcamy do korzystania z usług Tych oraz pozostałych firm zrzeszonych w naszym Oddziale.
Sprawy bieżące - omówiliśmy najbliższe nasze szkolenie 26 lutego w Starostwie Powiatowym, na które już zgłosiło sie 28 firm.
Niedługo nasz Bal Przedsiębiorców więc do zobaczenia w sobotę w hotelu Nest w tym roku rekordowa frekwencja, a następne spotkanie 4 marca 2019 roku.
Zapraszamy - Rada Oddziału Gniezno WIPH