Szanowni Państwo,
zapraszamy serdecznie do zapoznania się z informacjami dotyczącymi konferencji „Mediacja szansą dla każdego”.
Wiemy już, że obecnie trwające obostrzenia nie pozwalają na przygotowanie wydarzenia we wstępnie wyznaczonym wiosennym czasie. Po konsultacjach zdecydowaliśmy, iż bardziej realnym terminem będzie październik, który jest swoistym „świętem mediacji”, albowiem w tym miesiącu obchodzimy Tydzień Mediacji i Międzynarodowy Dzień Mediacji.
Zależy nam, by zaprosić i gościć Państwa w Pierwszej Stolicy Polski. Najważniejszym celem konferencji jest popularyzowanie mediacji oraz integrowanie wszystkich środowisk związanych z mediacją, jak też osób zainteresowanych polubownymi metodami rozwiązywania sporów. Miejmy na uwadze, że potencjalnym uczestnikiem, stroną mediacji może zostać każdy z nas.
Konferencja ma charakter bezpłatny zarówno dla uczestników biernych jak i czynnych. Komitet organizacyjny, prelegenci i uczestnicy panelu dyskusyjnego pracują społecznie dla dobra nauki i rozwoju mediacji. Wszystkie bilety zachowują ważność. Nadal można dokonywać zapisów, do czego serdecznie zachęcamy. Liczymy na Państwa zrozumienie oraz prosimy o udostępnianie niniejszej informacji.
W różny sposób doświadczamy pandemii. Jedni przeżyli „Covida”, inni stracili najbliższych, znajomych, przyjaciół, kolejni borykają się z trudnościami z pracą, z problemami finansowymi, osobistymi, jeszcze inni popadają w marazm, apatię czy depresję. My pozostajemy z nadzieją, że będziemy witać Państwa z uśmiechem nieskrywanym już pod żadną maseczką, że będziemy mogli poczuć uścisk dłoni, a wszystko to spowite zostanie życzliwością, serdecznością, wzajemnym dobrem, wszystkimi najlepszymi cechami ludzkimi, które ze sobą niesie MEDIACJA.
Życzymy zdrowia, pogody ducha i optymizmu.
Organizatorzy:
Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa Oddział w Gnieźnie
Wielkopolskie Centrum Arbitrażu i Mediacji".