Nowe dotacje w Wielkopolsce

Redakcja specjalistycznego czasopisma Fundusze Europejskie wespół z organizacjami przedsiębiorców zaprasza na bezpłatne spotkanie dotyczące nowych dotacji unijnych. – W tym roku czeka na przedsiębiorców naprawdę sporo dotacji – i to zarówno w programach ogólnopolskich, jak i w programie regionalnym dla Wielkopolski – tłumaczy Marek Szymański, redaktor naczelny Funduszy Europejskich.

W piątek 13 kwietnia br. w Gnieźnie przedsiębiorcy będą mogli zasięgnąć informacji o zbliżających się konkursach na dotacje, a nawet umówić się z doradcą na indywidualną rozmowę oraz audyt w przedsiębiorstwie pod kątem możliwości skorzystania ze wsparcia unijnego. – Wszystko bezpłatnie, w ramach naszej akcji edukacyjnej, którą prowadzimy od lat w całej Polsce – dodaje Szymański. Część gmin powiatu gnieźnieńskiego oraz ościennych objęta jest tzw. OSI, czyli obszarem specjalnej interwencji – co skutkuje przyznaniem dodatkowych punktów we wniosku o dofinansowanie. – Tym bardziej warto zainteresować się dotacjami – dodaje redaktor naczelny Funduszy Europejskich.

Nowe dotacje dla firm – śniadania biznesowe
————————————————————————————-
Gniezno, 13 kwietnia br. (piątek), godz. 9.30 – 11.30, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 38

Tematy:
● Najciekawsze dotacje – zbliżające się konkursy w Wielkopolsce, programy ogólnokrajowe
● Jak przygotować dobry projekt (porady praktyczne)
● Poprawne rozliczanie otrzymanego wsparcie – doświadczenia z zakończonych kontroli
● Dotacje na inwestycje i B+R, Szybka ścieżka, Badania na rynek, Bon na innowacje, inne

Organizator: czasopismo Fundusze Europejskie
Partner: firma doradcza METROPOLIS Doradztwo Gospodarcze
————————————————-
Spotkanie skierowane jest do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Preferowane firmy produkcyjne albo przygotowujące innowacyjne rozwiązania w firmie.
Zapisy: http://fundusze-europejskie.pl/nowe-dotacje-dla-firm-sniadania-biznesowe/
Uwaga: Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń
Dodatkowe informacje: marek.szymanski@fundusze-europejskie.pl, tel. 502 235 096 (Marek Szymański)