W dniu 3 czerwca br. odbyło się spotkanie naszego Oddziału WIPH tradycyjnie w la Dolce Vita w obiekcie Regiment, choć tym razem w sali kominkowej. Gościliśmy przedstawicieli Collegium Da Vinci w osobach, Mariusza Frątczaka Dyrektora Działu Sprzedaży oraz Pani Iwony Jackowiak, którzy zaproponowali nam możliwość organizowania ciekawych szkoleń, studiów podyplomowych - zakres bardzo szeroki.
Leszek Łukasik Leader School z kolei przedstawił możliwość dokształcania językowego, tym razem oferta skierowana do właścicieli i pracowników 50+ mikro, małych i średnich firm. Praca w grupach -uważajcie- jednoosobowych. Projekt dofinansowany w 80% przez UE. Trzy osoby z naszego grona zdecydowały się podjąć naukę języka obcego. Myślę, że naprawdę warto.
Omówiliśmy, również szkolenie z Sądu Arbitrażowego, które odbyło się w Starostwie 17 maja z udziałem Prezesa Sądu mec. Wojciecha Celichowskiego, którego byliśmy organizatorem.
Przedstawiłem również jak wyglądało XII Forum Metropolii Poznań na którym reprezentowałem nasz Oddział wspólnie z Hubertem Paluchem.
Odwiedziła nas również Pani Anna Karwowska -mediator. Z Panią Anią "wiążemy" pewne plany ale o tym na następnym spotkaniu.
Miałem przyjemność wręczyć certyfikaty nowym członkom tym razem były to dwie firmy:
Tuba-Multimedia - Tomasza Kąkolewskiego branża reklamowa właściciela m.in. sieci monitorów reklamowych oraz Cieśliński&Cieśliński s.c. Andrzeja Cieślińskiego doradztwo kredytowe
Potem dyskusja i rozmowy kuluarowe w których brylował Leszek Dopierała - brawo tak trzymaj Lechu!