We wtorek 19 marca 2019r. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie odbyło się spotkanie ze znanym biznesmenem, b. Senatorem 3 kadencji, Prezydentem Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Panem Wojciechem Krukiem.
Spotkanie którego inicjatorem  był nasz gnieźnieński oddział WIPH odbyło się w ramach, organizowanych przez nas od blisko 3 lat Dni dla Biznesu. Po raz pierwszy skierowane do młodzieży, a nie jak do tej pory przedsiębiorców. Spotkanie trwało ponad 2 godziny, a barwna postać jaką jest bez wątpienia Pan Wojciech Kruk wzbudziła ogromne zainteresowanie tegorocznych maturzystów. Uczniowie pytali zarówno o życie prywatne b. Senatora jak również o to, jak firma W. Kruk, a teraz Ania Kruk funkcjonuje w biznesie oraz czy lepiej wybrać pracę w korporacji czy próbować sił w biznesie.
W spotkaniu wziął udział Starosta Piotr Gruszczyński, Dyrektor Edukacji w Starostwie Łukasz Kaszyński, oraz nasi przedstawiciele  Prezes oddziału Włodzimierz Bobkiewicz i Vice Prezes Michał Kałuża.
Za przygotowanie i poprowadzenie spotkania bardzo dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych nauczycielom Pani  Joannie Arndt, Panu Szymonowi Binarsch, oraz uczniom Monice Łuczak, Darii Wieczorek, Patrykowi Janasowi, Kacprowi Przybylskiemu.