W obliczu wojny obywatele Ukrainy potrzebują naszej pomocy. Jako Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa zrzeszająca przedsiębiorców, chcemy się w nią aktywnie włączyć.

Stworzyliśmy bezpłatną Platformę Ofert Pracy (https://wiph.pl/ukraina-oferty/), za pomocą której w jednym miejscu będziemy mogli zebrać oferty pracy dla Uchodźców z Ukrainy. Platforma będzie na bieżąco aktualizowana i udostępniana podmiotom pomagającym Ukraińcom, jak również jednostkom samorządów terytorialnych. W ten sposób oferty pracy będą docierały bezpośrednio do organizacji wydelegowanych do pomocy Uchodźcom w naszym regionie, a przez nich bezpośrednio do potrzebujących.

W celu umieszczenia ofert pracy prosimy o wypełnienie krótkiego i intuicyjnego formularza, dzięki któremu Państwa oferta pracy będzie mogła znaleźć się na stworzonej przez nas Platformie. Państwa oferta zostanie przetłumaczona na język ukraiński, co z pewnością pomoże Waszym przyszłym pracownikom. Jak umieścić ofertę na naszej Platformie? To bardzo proste, wystarczy:

  1. Kliknąć w link: https://wiph.pl/ukraina-formularz/
  2. Wypełnić formularz.
  3. Poczekać na weryfikację oferty.
  4. Na następny dzień ukaże się ona na Platformie Ofert Pracy.

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do skorzystania z naszego rozwiązania. Pomagajmy razem.

Platforma Ofert Pracy

Formularz składania ofert pracy